Medaljemodtagere 2024

Medaljemodtagere 2024

Kvinder

  • Inge Toft (Broager): 55 års medalje
  • Jette Dau Andersen (Syd Als): 45 års medalje
  • Bitten Broders (Haderslev): 40 års medalje
  • Inga Clausen (Nordborg): 40 års medalje
  • Karen Clausen (Gråsten): 40 års medalje
  • Dorthe Johansen (Nordborg): 40 års medalje
  • Gitte Breum (Vojens): 35 års medalje
  • Susanne Fine (Nordborg): 35 års medalje
  • Lenette Olesen (Agerskov): 35 års medalje
  • Gitte Petersen (Nordborg): 35 års medalje
  • Sandra Nissen (Broager): 30 års medalje
  • Karina Christiansen (Nordborg): 25 års medalje
  • Anja Moldt Grau (Broager): 25 års medalje
  • Mona Jensen Kock (Nordborg): 25 års medalje
  • Pia Kohls (Nordborg): 25 års medalje
  • Anna Plum (Sønderborg): 25 års medalje
  • Karina Toftebjerg (Vojens): 25 års medalje
  • Linda Warming (Nordborg): 25 års medalje
  • Tina Callesen (Sønderborg): 25 års medalje
  • Mary Bonnichsen (Skærbæk): 20 års medalje
  • Nina Broders (Haderslev): 20 års medalje
  • Lise Hansen (Aabenraa): 20 års medalje
  • Charlotte Jørgensen (Sønderborg): 20 års medalje
  • Pernille Jørgensen (Syd Als): 20 års medalje
  • Christina S. Petersen (Sønderborg): 20 års medalje
  • Birgitte Struckmann (Sønderborg): 20 års medalje
  • Jette Kjeldstrøm (Toftlund): 15 års medalje
  • Didde Freudendahl (Hamborg): 10 års medalje
  • Caroline Kolmos (Nordborg): 10 års medalje
  • Sarah Misser (Sønderborg): 10 års medalje
  • Julie Taul Nørbæk (Sønderborg): 10 års medalje
  • Trine Olesen (Skærbæk): 10 års medalje
  • Sofie Petersen (Aabenraa): 10 års medalje
  • Sanne S. Quorp (Augustenborg): 10 års medalje

Mænd

  • Thorkild Dau (Sønderborg): 60 års medalje
  • Hans Otto Ewers (Sønderborg): 50 års medalje
  • Peter Jørgensen (Sønderborg): 50 års medalje
  • Hans Nicolaisen (Sønderborg): 50 års medalje
  • Ingolf Matthiesen (Augustenborg): 40 års medalje
  • Peter Greisen (Aabenraa): 35 års medalje
  • Andreas Jensen (Åbenrå): 35 års medalje
  • Lars Dalmar Johannsen (Sønderborg): 30 års medalje
  • Christian Jepsen (Gram): 30 års medalje
  • Preben Jørgensen (Augustenborg): 30 års medalje
  • Jesper Natorp (Sønderborg): 30 års medalje
  • Erik Auerbach (Sønderborg): 25 års medalje
  • Jan Rasmussen (Sønderborg): 25 års medalje
  • Henrik Rath Paulsen (Sønderborg): 25 års medalje
  • Kim Andersen (Sønderborg): 15 års medalje
  • Søren Blindbæk (Sønderborg): 15 års medalje
  • Mogens Dall (Aabenraa): 15 års medalje
  • Rasmus Frees (Aabenraa): 15 års medalje
  • Jeppe Jørgensen (Aabenraa): 15 års medalje
  • Kurt Pedersen (Vojens): 15 års medalje
  • Carsten Wiinholt (Sønderborg): 15 års medalje
  • Hans Jørn Zachariassen (Syd Als): 15 års medalje
  • Christian Boyschau (Tønder): 10 års medalje
  • Bjarne Boysen (Broager): 10 års medalje
  • Mogens Dankert (Sønderborg): 10 års medalje
  • Thomas Ewers (Sønderborg): 10 års medalje
  • Thomas Kristiansen (Sønderborg): 10 års medalje
  • Kasper Møller (Løgumkloster): 10 års medalje
  • Michael Nissen (Broager): 10 års medalje
  • Jonas Olesen (Agerskov): 10 års medalje
  • Hans O. Skov (Haderslev): 10 års medalje

Spørgsmål til listerne

Hvis du ikke kommer i år, eller der er fejl og mangler i listerne, så kontakt:
Poul Kirkegaard
e-mail: ringrider.medalje@gmail.com
Telefon: 20306644
Sidste rettelser/tilføjelser foretages den 20. juni 2024